PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=860239}

Morderstwo po amerykańsku: Zwyczajna rodzina

American Murder: The Family Next Door
6,8 15 550
ocen
6,8 10 1 15550
6,5 6
ocen krytyków
Morderstwo po amerykańsku: Zwyczajna rodzina
powrót do forum filmu Morderstwo po amerykańsku: Zwyczajna rodzina

chris watts...

ocenił(a) film na 7

Będę szczery. Obejrzałem mnóstwo dokumentów o seryjnych mordercach (interesuję się tym tematem od dłuższego czasu), ale żadna historia tak mnie nie w*urwiła jak historia tej rodziny. Dokument nie przedstawia wszystkiego, choćby tego, że jego matka to narcystyczny potwór (polecam wywiad z nią, jest na YT), albo to jak faktycznie zabił swoje dzieci, ale... zabiłbym tego człowieka. Wiem, że to niestosowne, jednakże nie chce być stosowny. To jest chwast.

DefinicjaStylu

a tak z ciekawości - jakie inne produkcje (filmy / seriale) możesz polecić w podobnej konwencji? Bardzo podobał mi się The Jinx, Making a Murdurer, Schody ale od dłuższego czasu szukam czegoś podobnego. Z fabularyzowanych lubię też American Crime Story oraz The Act, ale nie ukrywam, że bardziej ciągnie mnie w stronę dokumentów o tej tematyce.

ocenił(a) film na 7
doncornelone

https://www.filmweb.pl/serial/Odwal+si%C4%99+od+kot%C3%B3w%3A+Polowanie+na+inter netowego+morderc%C4%99-2019-843952

DefinicjaStylu

Potwierdzam, bardzo dobry. Tylko ciężko było patrzeć na niektóre sceny przez miłość do zwierząt... ale to kolejny psychol po którym nie było widać na początku nic a nic

ocenił(a) film na 9
DefinicjaStylu

DefinicjaStylu masz całkowita racje..., Cindy Watts to okropna narcystyczna matka i takiego tez ma syna. Zauważyłeś ze w zasadzie w każdym z wywiadów cała rodzina Watts oczernia zmarła synowa, ani jednego dobrego słowa, żadnego żalu ze ich narcystyczny syn zamordował ich wnuczki.....Koszmar. Z drugiej strony mamy rodzine Rzucek, która po tej niewyobrażalnej tragedii nie powiedziała złego słowa na temat Chrisa, kochali go jak syna a brat Shannan jak swojego brata...

ocenił(a) film na 8
DefinicjaStylu

A można wiedzieć jak faktycznie zabił swoje dzieci? Skąd masz te informacje?

ocenił(a) film na 7
dies_natalis

Bella i Celeste - jak się wkrótce okazało - znajdowały się w zbiornikach z olejem w pobliżu zwłok mamy. Wszystkie trzy zostały uduszone. Chris został aresztowany.

ocenił(a) film na 7
dies_natalis

7 marca 2019 r. nagranie zeznań Chrisa zostało upublicznione. Wyznał w nim, że w noc morderstwa rzucił się na Shanann w łóżku po tym, jak powiedział jej, że już jej nie kocha. Twierdził, że zagroziła mu zabraniem dzieci. Następnie mężczyzna pojechał na odległe pole naftowe ze zwłokami żony i jego wciąż żyjącymi córeczkami na tylnym siedzeniu.

Przed pochowaniem Shanann w płytkim grobie Watts udusił Celeste na tylnym siedzeniu. Po wyrzuceniu jej maleńkiego ciała wrócił do auta, by udusić Bellę, która błagała o życie. W ostatnich chwilach krzyczała: "Tatusiu, nie!".

ocenił(a) film na 6
DefinicjaStylu

no to przeciez dokladnie tak jest opowiedziane w tym filmie, wiec skad informacje "jak faktycznie zabil swoje dzieci"? Bo nie kumam tez

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones